Depilacja

Włosy to przydatki skóry pochodzenia naskórkowego. Owłosieniem są włosy na skórze człowieka, pokrywające niemal całą jego powierzchnię, z wyjątkiem dłoni, podeszew, bocznych powierzchni i grzbietów ostatnich palców dłoni i stóp czy czerwieni warg.

Dość często spotykanym problemem zarówno u kobiet, jaki i u mężczyzn jest nadmierne owłosienie. Zaburzenie to występuje wówczas, gdy w miejscach, na których normalnie rośnie meszek, pojawiają się mocne i sztywne włosy. Jednym z sposobów pozbycia się zbędnych włosów jest depilacja.

W naszym salonie depilujemy wysokiej jakości woskami marki Depileve, która jest światowym liderem w depilacji już od ponad 30-tu lat. Woskowanie jest skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnego owłosienia. Po każdym zabiegu włosy odrastają zdecydowanie słabsze i jest ich mniej, ponieważ są usuwane wraz z cebulką.

Nasza oferta skierowana jest do osób obu płci, które chciałyby się pozbyć zbędnego owłosienia. Proponujemy depilację każdej partii ciała w przystępnych cenach.