Masaże Relaksacyjne

MASAŻ- jest jedną z najstarszych dziedzin sztuki lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin, gdzie stanowiła naturalna metodę leczniczą. Na początku masaż był elementem kultu religijnego, a później została zaliczony do metod leczenia. Masaż to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Dzięki temu zmienia się wygląd i funkcjonowanie naszego organizmu. Działa rewelacyjnie na stres, zmęczenie, osłabienie, a także poprawia humor.

Masaż stóp-celem masażu jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała, a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.

Masaż ciepłymi olejkami-zapewni rozluźnienie i odprężenie całego ciała. Pomoże odzyskać stan spokoju i dobre samopoczucie. Przywróci prawidłowa prace układu krążenia i nerwowego. Masaż bardzo dobrze sprawdza się w chronicznym zmęczeniu, stanach stresu, bezsenności, przy stanach bólowych głowy, mięśni i pleców.